Заробляйте на блогах з AdSense

Додано новий віджет для заробітку від реклами за допомогою AdSense. Водите ваші дані, налаштовуєте дизайн і заробляєте гроші на рекламі

Але не забудьте, що чим більше контенту і відвідувачів тим більше кліків (грошей), тому не чекайте золотих гір, а працюйте над блогом, збільшенням відвідуваності ;) Ціна кліку залежить від якості і тематики контенту. Серйозні тематичні блоги заробляють значно більші ніж розважальні

Одна дуже суттєва порада, українські “вебмайстри” звикли закидувати банери в глухі кути де їх ніхто не бачить і тільки відкручують покази і ця тенденція проглядається з AdSense вже чисто механічно. AdSense платить не за покази, а за кліки(забудьте про штучну накрутку) тому віджет з рекламою має стояти на самому ВИДНОМУ місці, а не самим нижнім в сайдбарі. Якщо ви не плануєте брати максимум з реклами то краще взагалі приберіть її бо українське “аби було” в даному випадку тільки шкодить. І це одна важлива деталь яку ви мабуть не будете читати в умовах використання AdSense(хоча варто), ЗАБОРОНЕНО стимулювати кліки закликами типу “КЛІКАЙТЕ НА РЕКЛАМУ”. Але можна тут, клікайте на рекламу в сусідніх блогах особливо які вам подобаються.

Наразі я не впевнений, що це найкращий віджет для блогів тому цей він на бета-тестуванні, тобто він може бути замінений іншим віджетом чи плагіном.

Віджет паказує 75% вашої реклами і всього 25% моєї. Не скажу, що це остаточне співідношення але наразі таке.

Додаткову рекламу AdSense можна буде побачити на деяких “платних” шаблонах, тобто будуть вільні від реклами шаблони і з додатковою рекламою.

Щоб зареєструватись в AdSense і отримати необхідні дані для віджету натиснісніть на кнопку нижче

28 коментарів to “Заробляйте на блогах з AdSense”