Що таке Граватар(ки)

Це сервіс, який дозволяє користувачам засвідчити свою аватарку при коментуванні на любому з тисяч сайтів, які підтримують Gravatar, без реєстрації та входу.

Як це працює?

Користувач реєструється на сервісі Gravatar.com та завантажує аватарку.

Через деякий час, Ви заходите на якийсь блог і залишає там коментар. Разом з тим, при коментуванні ви переважно вказуєте свою електронну пошту.

При відображенні коментаря, блог запитує у gravatar.com аватарку користувача по його електронній адресі. Якщо аватарка існує, вона відображається. Якщо не існує – відображається стандартна картинка.

PageRank обнулився

Тулбарний PageRank обнулився у всіх сайтів інтернету без винятку.

Проте PR зник частково. За деякими даними, Корпорація “добра” і раніше буде враховувати PR при формуванні результатів пошуку. Обнулення PageRank приховало фактор ранжування, але Google PageRank як сукупний показника ваги лінків на сторінки продовжує існувати і швидше за все навіть зміниться. Виходячи з цього, обнулення PageRank – це ще не кінець. Вплив на ранжування збережеться і в майбутньому, що, в свою чергу, підкреслює важливість грамотного посилального просування.

New York SEO, що б не говорив Google, відмовитися від обліку посилань він поки не в змозі!

Mashable переключається на виробництво відеоконтенту

Американський блог Mashable отримав $15 млн інвестицій від дочірньої компанії концерну Time Warner. СЕО та засновник проекту Піт Кешмор заявив про те, що компанія повністю змінює напрямок роботи і відтепер сфокусується на виробництві відео. В результаті цього кроку була звільнена значна частина журналістів і редакторів оскільки компанії не вдавалося повністю вирішити проблеми з фінансуванням.

Тепер метою компанії є з’явитися на всіх можливих пристроях, а рекламна модель буде будуватися навколо реклами всередині відео.

В контексті цього, в компанію були найняті нові керівники, а цілий ряд існуючих журналістів – звільнений. За різними даними, їх число становить 30 осіб.

Відео займає все більш потужні позиції на ринку медіа та змушує багато ЗМІ міняють стратегію. Одним з поворотних моментів в цьому процесі став запуск функції Facebook Live. по ссылке

WordPress 4.2.2

Сервіс блогів в черговий раз оновленно, вчетверте за останні 2 тижні. Версія 4.2.2 є останньою на сьогодній день і латає деякі проблеми з безпекою двигунця.

Як мабуть багато хто помітив, сторінка логінації перемістилася з wp-login на welcome. Це була вимушенна міра оскільки вордпресс часто намагаються зламати, в даному випадку підібрати паролі до ваших акаунтів і ці боти створювали значне навантаженя на систему, а оскільки блогів у нас понад 5 тис. то це було подібне ддос атаці яка пригальмовувала роботу і часом змушували сервіс зупинятися. Це переміщення хоч і допомогло але сворило певні незручності.

Металлическая двутавровая балка цена за тонну и доставкой по Москве.

Деякий час назад було видаленно блоги які не оновлювалися з 2010 року, це було зроблено щоб полегшити оновлення системи до новіших версій, оскільки воно вимагає оновлення БД кожного блогу окремо, це займає більше часу і ресурсів.

Щодо майбутнього, сервіс продовжує свою роботу і буде оновлюватись до актуальних версій

UA Webstar 2008

Кожен блог-переможець (*з BLOG:NET.UA) у UA Webstar 2008 отримає додатковий приз у вигляді 100 WMZ

Блоги можуть приймати участь в таких номінаціях як:

  • Найкращий приватний блог
  • Найкращий тематичний блог

Успіхів!

Зміна сервера

Шановні блоґґери

У зв’язку із зміною сервера, тимчасово не працюють піддомени forum. mail. top.

пошту можна перевірити за адресою http://mail.google.com/a/blog.net.ua/

Всі блоги вже успішно перенесені, всі Ваші файли також, за виключенням з довгими кириличними назвами, ЗАПАМЯТАЙТЕ! файли треба називати литинськими літерами! без спецсимволів окрім “.” “_” та “-“, пропуски також замінюються “.” “_” або “-”

Приклад: dovha_nazva_fajlu.jpg або dovha.nazva.fajlu.jpg

В кого виникли проблеми після переїзду пишіть сюди або 2laset що на gmail.com
Старайтесь чітко та детально описати проблему, це збереже багато часу

Пошта @blog.net.ua

Активні блоґґери можуть отримати поштову скриньку @blog.net.ua на 2Гб. (працює на Gmail від Google зі всіма можливостями, у вас буде повноцінний акаунт до всіх сервісів Google, таких як Gtalk і т.д.)

Колодец связи

Якщо у Вашому блозі є декілька записів і вам потрібна поштова скринька, надішліть листа із зареєстрованої поштової скриньки(та що у вашому профайлі) на [email protected]

Тема: Пошта
Повідомлення: адреса вашого блоґу

Якщо Ваш блоґ має адресу test123.blog.net.ua то поштова адреса буде [email protected] що легко запамятовується

Ви можете отримати іншу поштову адресу тільки якщо вона унікальна, наприклад [email protected]

Кількість скриньок лімітована, якщо Ви не заходили на пошту протягом 1 року вона буде видалена

Вхід на пошту за адресою http://mail.blog.net.ua

Blog Day 2007!

Blog Day 2007

31 серпня День Блоґу! Цей день блоґґери мають присвятити новим знайомствам, для цього обираєте 5 цікавих блоґів про які вираніше не знали (не чули/не читали), повідомляєте їх авторів про те, що Ви вибрали їхні блоґи для святкування BlogDay (наприклад надіславши трекбек в останній запис) і розказуєте про найдене в своєму блозі (короткою рецензією)

Новий шаблон Curved 1.1

Власне віж вже доступний декілька днів, просто там багато дрібничок які треба було доробити, особливо іконки до окремих віджетів ;)

має працювати у всіх нормальних браузерах

також змінено трохи шаблон Webby Blue 1.1