JEEP Grand Cherokee

Джип Гранд Черокі

Інтер’єр Jeep Grand Cherokee робить автомобіль впізнаваним, але неповторним. Новий кузов, що поєднує витончені форми зі спортивним силуетом, доповнюють модифіковані бампера, біксенонова оптика і ексклюзивні колісні диски.

Салон позашляховика забезпечує чудовий комфорт для водія і пасажирів. Неповторну атмосферу формує перфорована шкіра в поєднанні з металевими деталями і вставками з натурального дерева. Активна система шумопоглинання створює затишну атмосферу, а з салону автомобіля відкривається чудовий огляд.

Купити Джип Гранд Черокі – отримати доступ до новітніх інструментів управління та розваг. У їх числі мультимедійний комплекс Uconnect, що забезпечує повний контроль над системами автомобіля. Його доповнює приладова панель з TFT-дисплеєм, що забезпечує максимальну інформативність, простий доступ до опцій і легке управління.

Модельний ряд Гранд Черокі 2019-2021 років передбачає близько 70 активних і пасивних систем, що захищають водія, пасажирів і пішоходів. У їх числі багатоступінні подушки безпеки, поперечні балки високої жорсткості, які поглинають енергію при ударах, а також численні активні помічники, які беруть управління в критичних ситуаціях, і багато іншого.

https://ukrparts.com.ua/category/jeep/grand-cherokee/

Коментування вимкнено.