Заробляйте на блогах з AdSense

Додано новий віджет для заробітку від реклами за допомогою AdSense. Водите ваші дані, налаштовуєте дизайн і заробляєте гроші на рекламі

Але не забудьте, що чим більше контенту і відвідувачів тим більше кліків (грошей), тому не чекайте золотих гір, а працюйте над блогом, збільшенням відвідуваності ;) Ціна кліку залежить від якості і тематики контенту. Серйозні тематичні блоги заробляють значно більші ніж розважальні

Одна дуже суттєва порада, українські “вебмайстри” звикли закидувати банери в глухі кути де їх ніхто не бачить і тільки відкручують покази і ця тенденція проглядається з AdSense вже чисто механічно. AdSense платить не за покази, а за кліки(забудьте про штучну накрутку) тому віджет з рекламою має стояти на самому ВИДНОМУ місці, а не самим нижнім в сайдбарі. Якщо ви не плануєте брати максимум з реклами то краще взагалі приберіть її бо українське “аби було” в даному випадку тільки шкодить. І це одна важлива деталь яку ви мабуть не будете читати в умовах використання AdSense(хоча варто), ЗАБОРОНЕНО стимулювати кліки закликами типу “КЛІКАЙТЕ НА РЕКЛАМУ”. Але можна тут, клікайте на рекламу в сусідніх блогах особливо які вам подобаються.

Наразі я не впевнений, що це найкращий віджет для блогів тому цей він на бета-тестуванні, тобто він може бути замінений іншим віджетом чи плагіном.

Додаткову рекламу AdSense можна буде побачити на деяких “платних” шаблонах, тобто будуть вільні від реклами шаблони і з додатковою рекламою.

Щоб зареєструватись в AdSense і отримати необхідні дані для віджету натиснісніть на кнопку нижче

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарів: 28

 1. особисто я це розглядаю більше як стимул для блоґґерів ніж заробіток бо напевно знаю як важко даєтья перша сотня баксів від AdSense ;)

 2. Стривайте, тож українська мова не підтримується АдСенс. Тобто, самі правила програми забороняють розміщати блоки АдСенс на сторінках з непідтримуваною мовою, і українська мова – непідтримувана, на жаль. Та й инші зе питання виникають… До речі, як з вами, LaSet, можна зв’язатися (окрім як через такі от коментарі)?

 3. Olexandr, люди кажуть, що вини вже реєструють такі сайти

  особисто я даю рекламу блогів в AdWords тільки на україномовні сайти по плючовиках українською, то по вашому на яких сайтах вона має показуватися? ;)

  зв’язатися зі мною можна через форму контактів
  http://www.laset.info/contact/

  чи напряму 2laset на gmail.com

 4. Які люди? Хто саме і як це їм вдається, якщо в правилах чітко сказано які мови підтримуються, і української серед них немає. Моя заявка на участь була відхилена саме на цій підставі. Служба підтримки підтвердила, що українська не підтримується.

  То мені таки дуже цікаво, як ті люди примудряються отримувати коди того АдСенсу.

  Щодо АдВордс, то у мене також зразу виникло таке питання: як це так, що рекламу Гугл українською мовою приймає, а показувати на ділянках українською мовою не хоче. Мало того, що це абсурдно, то це ще й фактино не так, і більше того, це принизливо для українців, і навіть ще більше – це утиски за національною ознакою. От вам і “Слава АдСенс!!!”.

  От у вас на блозі хтось зареєструвався в АдСенс, для ділянки українською мовою, звісно?

 5. Olexandr, я вже не пригадаю де я то бачив але в якомусь з блогів наших користувачів

 6. Блін! Я теж подав аплікацію на Адсенс, та отримав відмову!!!!! Українську мову і правда не підтримує!!! Olexandr ти правий – це приниження Українців!!! А якщо є Український АдСенс, то чому мене не прийнято?? В мене блог, що китйською?????

  Хто зареєстрував АдСенс Українською, будьласка дайте знати!! Давайте наполягати на те щоб ввели Українську мову!!! Подавайте ті кляті аплікації ще і ще!!!! Може у когось буде відгук!
  Я зараз в США, от зайшов в бібліотеку та спитав за Українську літературу, а мені відповіли що в них її нема! Але можуть заказати з більшої бібліотеки. Запитав: “А як запровадити Українську літературу до вас в бібліотеку?”, а вона мені: “Потрібно щоб люди давали запити на рахунок Української літератури, в сотнях.” Я зробив висновок, що наші петро з ганьою на вимагають свого вони будуть читати і іноземне! Вони розумні знають пару мов, а свого і знать не хочуть!!!! Мене це бісить!!!!

 7. ай молодець LaSet, гарна ідея ;-)

  Українську мову АдСенс підтримує – 2 моїх проекти постійно крутять їх рекламу (vesillya.blogspot.com та web-nation.org). Відмовляють з інших причин – може ваш сайт/блог не пройшов “фейс контроль” ;-)
  Навіть, якщо сайт дуже молодий (меньше місяця) – то з цієї прични теж можуть відмовити… читайте правила на офіційному сайті =)

 8. “Українську мову АдСенс підтримує”

  Ви яку ділянку (сайт) зазначали, коли подавали заявку на підключення до АдСенс? Покажіть її, будьласка.

  Ще повторюю, АдСенс НЕ містить українську мову в списку підтримуваних. І він забороняє розміщати свою рекламу на сторінках з непідтримуваною мовою.

  ” – 2 моїх проекти постійно крутять їх рекламу (vesillya.blogspot.com та web-nation.org). Відмовляють з інших причин – може ваш сайт/блог не пройшов “фейс контроль” ;-)”

  Ні, у відмові було чітко написано: unsupported language.

  І я наполегливо просив би вас, ставитися до мене з повагою.

  “Навіть, якщо сайт дуже молодий (меньше місяця) – то з цієї прични теж можуть відмовити… читайте правила на офіційному сайті =)”

  А то ви самі їх читали, що ви комусь вказуєте?

  Тому, я мабуть зроблю так: я подам на вас скаргу в Гугл, і ми подивимося на їхні дії. Ви ж бо вважаєте, що дієте відповідно до правил їхньої програми, еге ж? От і перевіримо. Але якщо ваш рахунок заблокують, ремствуйте на себе.

  У вас є тиждень, щоби виправитсь – цього досить. Ну а ні, то зроблю як сказав.

 9. Та скільки ж уже можна не визнавати українську мову!? Мало Валуївьких та Емських указів та інших репресій? Люди, будьте Людьми!

 10. Olexandr тобі що не пофік?
  Най люди заробляють поки є можливість.
  А я піду на сайт vesillya.blogspot.com і поклацаю на рекламку від Гугла.
  А гамном бути не треба!

 11. Olexandr, запропонований Вами сайт багатомовний, не важко здогодатися, що на модерацію гуглу була відіслана не українська версія сайту

 12. В мене щтук 5 чисто україномовних сайти крутять адсенс і без проблем. Лінки недаватиму, бо тут вештають такі пройдосвіти як Olexandr. Сором!

 13. Що стосується коментарів декотрих брутальних і анонімних хамів, то я їм оцінку не даватиму – їхня хамська лексика видає їх з головою, а їхні анонінмість є визнанням ними своєї злочинности.

  А що стосується сути справи, то маю зацитувати повідомлення самого LaSet’а (http://www.laset.info/ad/adwords-final.html):

  “Складається така ганебна ситуація. Гугл бере гроші з рекламодавців за показ україномовної реклами за україномовними ключовиками, відповідно на україномовних сайтах. Іншого боку Гугл не приймає україномовні сайти для показів цієї реклами. Навіть якщо україномовний сайт показує таку рекламу то йому можуть не виплатити гроші за неї, або відтермінувати, а робиться це дуже просто. Перед тим як сума виплати сягне $100 редактори перевіряються основні сайти на яких були заробленні гроші і якщо вони не відповідають правилам (згідно правил, реклама не може показуватися на сторінках, мава яких не підтримується системою, тобто україномовних)”

  PS. Коментар від “Olexandr Жовтень 30th, 2007 at 4:12 pm” НЕ мій. Це инша людина, можливо, з метою увести читачів у оману, надіслала той коментар під моїм ім’ям. Але ще раз – то НЕ мій коментар.

 14. А чомусь не можу налаштувати блок гугла :( Чомусь в коді гугл мені не видає таких полів як ad_chanel і ше декількох… а без них рекламу не показує :( Що порадите?

 15. Цікаво, за яким принципом працює ваша технологія, якщо Гугл забороняє змінювати/модифікувати блок який видається для розміщення його на сайті. Я просто хотів показувати різні блоки, для різного дозволу екраму, мені підтримка сказала, що не можна. А тут код явно не Гугла, а тут просто підставляється відповідний номер банера, тому є імовірність, що через це можуть вас заблокувати а адсенсі.

 16. LaSet, було б добре, якщо б Ви дозволили розміщувати силки від Сапе або elitelink.ru ! Тому, що не кожен може реально заробити на едсенсі! Дял нього потрібна велика відвідуваність. А в цьому випадку дивляться на показники тІЦ та PR. Чекаю на відповідь!

 17. я би спочатку подумав про контент, а потім про монетаризацію

  безкоштовні сервіси тому безкоштовні, що послуги мають приносити користь, в даному випадку це контент та відвідуваність(хоча в укрнеті і від цього мало користі), а тІЦ та PR сервісу без користі, а платні лінки ще й шкодять

  займіться тим для чого призначений сервіс

 18. Гроші тепер можна виводити через rapida.ru Але поки що Україна не значиться :-) Але напевне то не надовго.

 19. Не приймає Гуголь Замовлень на сайти з україномовним контентом.
  Наразі маємо повідомлення “Не підтримувана мова”.
  Чітко та ясно. Без усіляких технічних заморочок.
  На жаль.

 20. Я з Адсенсом працюю в ручному режимі і ніяких незручностей від цього не відчуваю.