Google sitemaps

Google sitemap – це мапа вашого сайту спеціально для пошуковика Google, що допомагає йому краще і швидше індексувати ваш блоґ.

Цей плагін тепер можна знати в “Plugins” під назвою “Google Sitemaps“. Активовується він окремо(вручну) “Activate“, після чого виконуємо наступні дії:

1. Йдемо в Manage/Uploads та переконуємось, що Ви вже завантажували якісь файли(наприклад малюнки) якщо там немає жодних файлів тоді нам треба щось завантажити, це можна зробити в Write/Write Post і під редактором є форма для завантаження файлів. Як тільки Ви завантажити перший файл, для вас створилася папка на сервері і тепер можна переходити до пункту 2
2. Переходимо в Options/Sitemap де тиснемо на кнопку “Rebuild Sitemap“, ця дія власне згенерує мапу в двох форматах: .xml і запакованому .gz та запише у вашу папку на сервері. Після цього при написанні нових записів чи зміні їх, плагін буде автомативно генерувати мапу і надсилати повідомлення ґуґлу про зміни.

Для статистики та кращому seo аналізу можна зареєструвати ваш блоґ на ґуґлівському сервісі для вебмайстрів Google sitemaps. Де щоб підтвердити, що Ви власник доданого блогу тиснете “Verify” потім вибираєте перший метод “Add a meta tag“. Для Вас згенерується довільний мета-теґ який треба зкопіювати повністю і вставити в плагін Options/Meta Tags в поле “Site-wide META tags” після чого зберегти зміни “Update Options” і перейди назад до ґуґлівської сторінки(там де код брали) та натиснути кнопку “Verify“. Після успішного підтверження повертаєтесь на ґуґлівськуDashboard” де наспроти блогу натискаєте “Add” потім вибираєте перший тип “Add General Web Sitemap” після чого в “My Sitemap URL is:” водите sitemap.xml (якщо Ви не змінювали назву в Options/Sitemap при генерації)

Якщо Вам, після всього прочитаного не опустилися руки і Ви таки згенерували мапу вашого блогу, в майбутьньому Ви отримаєте віддяку у вигляді більшого пошукового трафіку адже більша половина Ваших відвідувачів приходить саме через пошук в ґуґлі

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 відповідь

  1. Добрый вечер. Незнаю где спросить. Скажите я буду вести блог, я поставила гугл адсенс… подскажите как мне него будет идти проплата и куда?