InstaWP: новий сервіс для створення одноразових тестових сайтів WordPress

Конкуренція в сфері пісочниці стала ще вищою – нещодавно з’явився новий сервіс InstaWP для створення одноразових тестових сайтів WordPress. Вікас Сінгхал, його засновник, розробив InstaWP для швидкого запуску тестових сайтів в Інтернеті, а також для демонстрації клієнтам або команді будь-яких необхідних веб-функцій.

InstaWP приєднався до рядів таких сервісів, як TasteWP і WPSandbox, але у нього є свої унікальні варіанти. При налаштуванні сайту користувачі можуть вибрати будь-яку версію WordPress до 4.7. Ви можете створити веб-сайт з кандидатом на випуск або бета-версією WP. Також сервіс InstaWP, як і інші аналоги, дозволяє вибрати PHP версію. Найближчим часом можна буде відключити wp кеш і кеш браузера. Користувачі можуть встановлювати довільні імена для своїх сайтів (включаючи порожні або випадково згенеровані).

Безкоштовні екземпляри WordPress триватимуть протягом 8 годин. Користувачі можуть пов’язувати свою електронну пошту, продовжуючи термін служби своїх екземплярів до 48 годин.

InstaWP (не плутати з InstantWP) був побудований поверх nginx + Apache без будь-яких контейнерів. Вікас зазначив, що вважає контейнери занадто важкими для цього конкретного випадку використання. Вікас запустив свій магазин плагінів / тем разом з агентством, і тестування сайтів WordPress допомогло йому в обох випадках.

“Я хотів створити рішення, яке допомогло б нам швидко запустити екземпляри WP – перевірити функціональність WP, протестувати плагіни / теми, вивчити сайти з різними версіями WP / PHP. Так само важливо, ми хотіли запропонувати це тестове середовище для наших клієнтів, щоб вони могли перевірити наші теми / плагіни самі “.

Віка запустила InstaWP місяць тому і отримала багато позитивних відгуків на Reddit і в спільноті Post Status. В результаті він вирішив найняти для свого проекту ще кількох розробників. Тестувальники були вражені тим, як швидко сервіс дозволяє запускати сайти. Версія 1.1.0 InstaWP представила слабку інтеграцію, яка дозволила користувачам миттєво запустити сайт, ввівши / wp в Slack. Реліз також ввів автоматичний логін під адміністратором без введення логіна і пароля.

InstaWP має публічну дорожню карту. Функції в майбутніх випусках включають в себе наступне:

  1. Команди slack і cli.
  2. Завантаження файлів і резервних копій баз даних з інтерфейсу.
  3. Пряма відправка на FTP або cPanel.
  4. конфігурації nginx і nginx + Apache.
  5. Детальний контроль над налаштуваннями PHP.
  6. Збережіть конфігурації, щоб миттєво запустити попередньо налаштований WP.
  7. Інтеграція з хостингом.
  8. Зв’язування довільних доменів (картографування).
  9. Кілька різних серверів у світі (США, Сінгапур, Лондон і т.д.).

Вікас зазначив, що знає про конкурента TasteWP, але його рішення буде виділятися простотою і функціональністю.

«Я хочу зробити InstaWP інструментом за замовчуванням для початківців WP, ентузіастів, фрілансерів та агентств – і дійсно для всіх користувачів», – сказав Вікас.

Vikas планує монетизувати інструмент як для звичайних користувачів, так і для розробників тем та плагінів. Користувачам потрібно буде виконати оновлення, щоб отримати доступ до збільшених лімітів, довільних доменів, FTP та можливості резервування сайту. Розробники продуктів WordPress можуть оновити, щоб отримати доступ до швидких (1 клік) демонстраційних збірки сайтів для своїх користувачів та потенційних клієнтів.

До цих пір побудовано більше 500 екземплярів, і команди Yoast і деякі агентства вже використовують цей інструмент. Деякі добре відомі компанії, пов’язані з WordPress, вже пропонують екземпляри на основі InstaWP, щоб їхні користувачі могли тестувати плагіни за допомогою попередньо налаштованої збірки в 1 клік. Сервіс все ще знаходиться в активній розробці, і Віка планує скоригувати ціни в найближчому майбутньому. Тестувальники, які мають пропозиції щодо InstaWP, можуть залишити їх ідея ради для подальшого обговорення.

джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *