Pocket Casts: ще одне придбання Automattic

Automattic купує Pocket Casts, популярний додаток для прослуховування та пошуку подкастів на Android та iOS. Австралійські співзасновники Рассел Іванович і Філіп Сімпсон продовжать керувати Pocket Casts в рамках придбання.

Додаток дозволяє користувачам централізовано зберігати всі свої підписки на подкасти та синхронізувати їх на різних платформах. Додаток Pocket Casts, раніше призначений тільки для комерційних цілей, був безкоштовним з вересня 2019 року, коли розробники вирішили перейти на модель розповсюдження freemium. Монетизація Pocket Casts проводиться через план Plus, який надає користувачам доступ до настільних додатків, хмарного сховища, відтворення подкастів, а також тем і іконок всього за $ 9.99 / рік.

У травні 2018 року Pocket Casts була придбана громадськими медіа-організаціями NPR, WNYC Studios, WBEZ Chicago і This American Life. Невелика частка також належала BBC Studios до придбання Automattic.

Незважаючи на те, що NPR називають одним з кращих додатків для подкастів, фінансова звітність та аудит NPR за 2020 рік показали чистий збиток у розмірі $ 800K. Команда керівництва компанії зустрілася в грудні 2020 року і вирішила продати Pocket Casts.

Фінансові деталі угоди не розголошуються. Зрозуміло, що Automattic зможе укласти угоду тільки в тому випадку, якщо інші компанії з акціями в додатку також зазнали збитків. В результаті покупки Tumblr і Day One Automattic завоювала репутацію покупця додатків, які подобаються користувачам, в результаті чого ці додатки мають шанс на фінансову стабільність і майбутній розвиток. Automattic демонструє інтерес до технологій, пов’язаних з подкастингом , просто згадайте недавні інвестиції в Castos і партнерство з платформою Anchor Spotify.

Оголошення про покупку послуг / додатків зазвичай містять гарантії того, що для поточних клієнтів не буде змін. Однак анонс Automattic не містив таких обіцянок. І особливих подробиць щодо планів Pocket Casts не було. Можливо, найближчим часом буде інтеграція з WordPress.com (але все ще розробляється).

«У рамках Automattic Pocket Casts продовжить пропонувати вам функціонал, який вам потрібно прослухати улюблені подкасти (або знайти щось нове)», – сказав Елі Буделлі, керівник відділу додатків Automattic. “Ми розглянемо створення тісної інтеграції між WordPress.com pocket Casts, щоб полегшити розповсюдження та прослуховування подкастів. Ми раді продовжувати пропонувати нашим користувачам різні способи взаємодії з історіями “.

джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *