Роль модерації коментарів: плагін від WPBeginner до помірних коментарів у WordPress

Минулого тижня команда WPBeginner випустила плагін Роль модерації приміток. Він робить одну просту річ: його можна використовувати для створення окремої ролі користувача для модерування коментарів.

Найбільш поширеним сценарієм використання такої ролі – під назвою WPB Comment Модератор в адмін-кімнаті – є виконання модерації у великих командах. У WordPress для цього немає вбудованої можливості. На жаль, це саме та область, де CMS. WordPress Не вдається.

Навіть 10 років тому (і мені здається, що це було вчора), я натрапив на помилку, яка зламала мій проект. Для нього навіть був створений окремий. квиток. Мені потрібно було надати деяким користувачам WordPress- Мені дозволено модерувати коментарі, але я не хочу, щоб вони могли редагувати інші речі в адміністратора.

Деякі з вас, можливо, думали, що це можна зробити за допомогою moderate_comments функції. Звичайно, в ідеалі це повинно бути. Але реальність зовсім інша. Щоб користувачі могли редагувати коментарі, вони також повинні мати можливість редагувати публікації. І щоб перевизначити це, вам доведеться зануритися в код ядра і переписати туди величезні хвилі.

З тих пір я стикався з цією проблемою багато разів. Я створюю розумні обхідні шляхи для окремих проектів, але це було не ідеально. І я не хотів підтримувати плагін для вирішення цієї проблеми (можуть бути такі випадки, просто олово).

Я бачив кілька інших рішень, але всі вони нагадували милиці. І тепер я радий бачити, що хтось інший граціозно вирішив цю проблему.

WPBeginner’s коментар модерації роль плагіна працює нормально.

Адміністратори сайту можуть додати роль модератора коментарів WPB до будь-якого облікового запису на сторінці керування користувачем. Процес подібний до додавання або видалення будь-якої іншої ролі в WordPress.

Після того, як користувач буде доданий до ролі, він може отримати доступ до сторінки коментарів. Він побачить консоль і свій профіль. Він не матиме доступу до інших сторінок (виняток: якщо у нього є інші ролі, додані через інші плагіни).

Через жорстко закодовані перевірки прав доступу в WordPress розробникам плагінів довелося створити окрему сторінку керування коментарями. Більшість користувачів сайту не помітить цю сторінку. Мені довелося піти на це, щоб виправити помилку, яка існує протягом 11 років в WordPress.

Поки ця проблема не буде вирішена в ядрі, нам доведеться використовувати цей плагін. Якщо мені це буде потрібно для мого наступного проекту, я буду радий встановити його.

джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *