BuddyPress 9.0.0 випущений: старі віджети тепер можна перетворити на блоки

За день до релізу WordPress 5.8 побачив світ BuddyPress 9.0. Всі основні релізи BuddyPress були названі на честь піцерій – цей реліз не став винятком. Він отримав назву «Міко» на честь піцерії Chez Mico, невеликого ресторану на Французькій Рив’єрі, де можна замовити піцу з каперсами і анчоусами.

Реліз BuddyPress 9.0.0 був випущений в короткому циклі, щоб представити всі компонентні віджети BP як блоки. Це зробило можливим досягнення їх сумісності з новою функціональністю блок-віджетів в WordPress 5.8. BuddyPress 9.0 має 10 нових блоків BuddyPress, які будуть використовуватися замість старих віджетів.

У випуску 9.0 користувачі можуть перетворювати старі віджети в блоки двома кліками, зберігаючи при цьому всі налаштування цих віджетів. Наявність нових блоків є важливою віхою, яку Девід Кевінс, розробник BP, назвав “першим кроком до поетапного використання віджетів BuddyPress”.

Функціональність віджетизованих областей тепер може бути легко відтворена за допомогою блоків в області вмісту. Блоки значно розширюють гнучкість BuddyPress, дозволяючи власникам сайтів робити те, що раніше вимагало спеціальних рішень. Навіть новачок може створити унікальні цільові сторінки для громад зараз.

«Мої колеги дуже схвильовані цими новими блоками BP, – сказав Девід під час чату на каналі BuddyPress на Slack. – «Наприклад, завдяки блоку форми Для входу ви можете відмовитися від непотрібних плагінів і легко розмістити форму на цільовій сторінці там, де вам це потрібно».

Реліз також включає в себе нову кінцеву точку Повідомлення сайту для BP REST API. Це дозволяє адміністраторам сайтів створювати, редагувати та видаляти сповіщення. Користувачі можуть використовувати його для отримання активного сповіщення. Повний список поліпшень і виправлень помилок в 9.0.0 ви можете знайти за посиланням.

джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *