Каталог блок-моделей став доступний на WordPress.org

Учора каталог візерунків WordPress стала доступною для всієї світової спільноти. Команда розробників поставила на нього останні штрихи. З часом він буде функціонувати подібно до каталогів плагінів і тем. У WordPress 5.8 Користувачі можуть переглядати та використовувати шаблони блоків безпосередньо з редактора постів.

Офіційно каталог шаблонів є частиною випуску WordPress 5.8. Однак вчора ми не включили його в огляд, оскільки на момент виходу WP він був позначений «в розробці». Команда все ще вносити незначні зміни.

На даний момент в каталозі представлений куратор списку візерунків від більш ніж 20 добровольців. Команда попросила громаду взяти участь у розробці моделей ще в червні, і громада швидко відреагувала. Сьогодні більше 70 моделей доступні в різних категоріях:

  • Кнопки
  • Стовпці
  • галерея
  • заголовок
  • Зображення
  • Текст

На даний момент переклад на 12 мов. Решта все ще тягнуть вгору. Якщо ви хочете допомогти проекту WordPress, ви можете зробити свій внесок у переклади.

Джастін Тадлок був рукою в розробці про мене карти і команди соціальних карт моделей. Його ідеї пізніше були реалізовані К’єллом Рейгстадом і Мелом Чойс-Духаном.

На наступному етапі проекту всі розробники матимуть можливість додавати шаблони.

«Ми починаємо роботу над наступною віхою, яка дозволить всім розробникам завантажувати свої шаблони, як це робиться зараз на прикладі каталогів тем і плагінів», – сказала Келлі Чойс-Духан в оголошенні.

Я радий, що вся громада зможе подати свої пропозиції до каталогу. Представлені матеріали були дуже обмеженими і базувалися на певній естетиці, яку навряд чи можна назвати універсальною. Мене не надихають багато моделей, тому що вони не відповідають моєму особистому стилю. Деяким користувачам буде важко уявити, як той чи той макет буде виглядати на їхньому сайті.

Шаблон каталогу має один недолік. Дуже складно знайти фотографії або ілюстрації, які б відповідали рекомендаціям по додаваню в каталог WordPress.org. Такі сервіси, як Unsplash, Pexels, Pixabay, мають обмеження на ліцензування зображень. Можливо, проблема буде трохи згладжена через потенційну інтеграцію з Openverse, колишньою пошуковою системою Creative Commons.

Я не можу чекати кращих дизайнерів робити. WordPress зможе вивантажити свої шаблони до каталогу. В результаті вона стане в кілька разів цікавіше і різноманітніше.

джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *