Творці TinyMCE купують платформу Setka

Крихітні, творці TinyMCE, придбали Setka, платформу для створення та редагування контенту. Сума угоди не розголошується. До Tiny приєднаються засновники Setka – Катя Базилевська, Олексій Ам’ятов, Василь Есманов, Роман Худоногов, а також решта команди.

Tiny повідомили про підвищений попит на rich Text редагування компонентів від розробників. За останні 12 місяців було завантажено 8.1 мільйона TinyMCE (зростання на 77%) і 106 мільйонів завантажень компонентів редагування форматованого тексту в цілому з NPM (на 53% у річному обсягу).

«TinyMCE орієнтована на середніх бізнес-користувачів та інформаційних працівників; деякі з них знайомі з Microsoft Word або Google Docs”, – сказав засновник і генеральний директор Tiny Ендрю Робертс.

– Завдяки Setka тепер ми можемо позиціонувати себе на професійних творців контенту та дизайнерів, яким потрібні більш розширені можливості».

TinyMCE використовується мільйонами користувачів WordPress – В основному в класичному редакторі та додатках розширених інструментів редактора (раніше називався TinyMCE Advanced). Додаток Advanced Editor Tools додає блок Класичний абзац до редактора блоків, щоб користувачі могли увімкнути редактор TinyMCE з нетиповими рядками та кнопками. Це перехідне посилання для тих, хто ще не готовий повністю перейти до редактора блоків.

Крихітний є визнаним лідером в області редагування rich Text, він не потребує багато введення. Платформа Setka дозволяє створювати більш інтерактивний контент з можливістю організації тексту, зображень та інших візуальних елементів. За допомогою Setka можна створювати та зберігати шаблони записів, під час процесу розробки WYSIWYG легко використовувати елементи дизайну на всьому сайті. Крихітні плани об’єднати TinyMCE і Setka і створити спільну платформу, яка буде пропонувати набагато більше, ніж кожен продукт окремо.

«Сьогоднішні розробники контенту більш амбітні, і Setka дозволяє нам задовольняти їхні зростаючі потреби, – сказав Андрій.

– З часом ми плануємо створити комбіновану платформу редагування, яка є простою та потужною у використанні».

В даний час Setka пропонує інтеграцію для декількох CMS, інструментів управління документами та CRM, включаючи WordPress, Drupal, Magento, Ghost, Microsoft Sharepoint і Hubspot. Компонент plug-in Сетка для WordPress інтегрується з редактором блоків і пропонує власний блок вмісту, який взаємодіє з іншими блоками на сторінці.

Колишній генеральний директор Катя Басилевська, яка тепер буде виконувати обов’язки директора з партнерства та розвитку бізнесу в Tiny, зазначила, що команда має намір зосередитися на просторі CMS.

«Завдяки різноманітним інтеграціям ми сподіваємося зробити цю технологію візуального дизайну більш доступною для компаній, які вже мають CMS, але хочуть вичавити більше зі своїх інструментів редагування», – сказала Катя.

джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *