Процедура перевірки теми WordPress хочуть переглянути: запланована зустріч з розробниками

Команда тем WordPress.org (Команда тем) оголошено відкрити нараду під час масштабування з розробниками тем. Є плани обговорити нові правила перевірки та додавання тем. Коментарі щодо пропозиції відкриті до 26 липня, а сама зустріч запланована на 28 липня о 16:00 за московським часом.

Зустріч є наступним кроком на шляху до оновлення системи перевірки теми та полегшення додавання тем до ширшої спільноти розробників.

У січні система перевірки тем була на роздоріжжі. Теми Команди, відстеження додавання тем до офіційного каталогу WordPress.org, зробив значні успіхи за останні кілька років. Члени команди очистили чергу накопичених заявок, але поки що перед ними стоїть завдання поліпшити процес перевірки тем. Ряд додаткових поліпшень, здається, дали результати, хоча і не так швидко, як хотілося б.

Це було більш-менш, поки Метт Малленвег не висловив своє невдоволення постом Status Slack:

“Каталог тем .org відверто поганий, особливо якщо порівнювати з деякою тестериною маркетинговою сторінкою для комерційних тем або сторінок, доступних на інших сервісах створення веб-сайтів, в каталогах Themeforest. Правила каталогу .org і механізм оновлення тем поклали кінець творчим темам, їх замінили рішеннями, мотивованими додатковими продажами».

Це лише частина давніх дебатів про те, чи є керівні принципи огляду занадто жорсткими, що підвищує бар’єр для входу в каталог.

Чи пропустили користувачі WordPress кращі проекти у зв’язку з тим, що розробники найбільш інноваційних тем вирішили відмовитися від пісочниці .org? Якщо так, то які правила їх відчужили?

Ніхто не знає, чи простий, «анархічний» підхід до перевірки тем допоміг би збільшити потік творчих проектів до каталогу .org. Можливо, якби команда пом’якшила обмеження, ми б перевірили цю теорію.

Початковий пост призвів до низки обговорень та рішення переглянути систему перегляду тем. Тим не менш, команді тем знадобиться допомога Meta Team, щоб автоматизувати більшу частину своєї роботи, включаючи безпеку теми та перегляд коду. Окремі компоненти цієї системи вже реалізовані за останні місяці.

Пропозиції та запитання щодо правил додавання тем

Прес-секретар Команди Тем Кароліна Наймарк надала список з 13 загальних керівних принципів, кожен з яких має свої власні правила підтримки. Пропозиція значно спрощує чинні правила подачі проектів в каталог.

Кароліна попросила авторів тем розглянути цю пропозицію і відповісти на наступні питання в коментарях перед зустріччю:

  • Чи полегшаться оновлені вимоги для надсилання тем до каталогу? Якщо ні, то що заважає вам надсилати теми?
  • Чи полегшаться оновлені вимоги для перевірки тем? Якщо ні, то що заважає вам аналізувати теми?
  • Які вимоги ви вважаєте зайвими в списку? Навіщо їх видаляти?
  • Які вимоги ви виявите незрозумілими? Опишіть проблеми.
  • Чи можна покращити форматування сторінки, щоб полегшити читання?

Поточна пропозиція є більш широкою, ніж Короткий список Виконавчий директор WordPress Жозефа Хаден Хомфосі.

«Ми повинні використовувати цей список, щоб перевірити, чи є всі обов’язкові елементи в темах, і відповідно відобразити результати перевірки», – сказала Джозефа. “Ймовірними винятками з цього правила є ліцензування оглядів, добросовісне використання товарних знаків, заборона дитячої порнографії та зображення інших осіб, які не можуть дати згоду”.

Завдання переходу до нового огляду теми полягає в тому, щоб покласти більше відповідальності на користувачів. Нехай вони самі вирішують, працює тема чи ні. Це значно полегшить огляд команди тем.

Ще одним пунктом оригінальної пропозиції було відзначити теми “знаками якості”. Наприклад, інтернаціоналізація і доступність – це такі питання, відсутність яких в технічному плані не заважає темі нормально працювати. Замість того, щоб вирізати тему в бутоні і тримати її поза каталогом, можна просто позначити її «знаками якості», коли проект відповідає таким стандартам.

Необхідно буде запровадити стимули для розробників покращувати свої проекти та отримувати всі знаки якості. Наприклад, ви можете запропонувати розробникам більш високий рейтинг в пошуку, можливість закріпити тему в рекомендаціях і т. д. Стандарти інтернаціоналізації і доступності – нестерпна річ.для багатьох початківців авторів тем, а тому краще дати користувачам вирішити для себе, приймати таку тему чи ні.

Звичайно, багато хто може не погодитися. Для деяких доступність і інтернаціоналізація є центром Всесвіту. Гаразд, є менш суперечливі правила. Наприклад, чому в темах ви можете рекомендувати тільки ті плагіни, які розміщені безпосередньо на WordPress.org? Чому це перешкода для включення теми в каталог? Для цього немає вагомих причин. Самі теми все ще не мають права ставити будь-які плагіни.

Саме ці правила протягом багатьох років гальмували процес перевірки тем. Часто ці дискусії перетворювалися в ідеологічну площину, яка, звичайно ж, не повинна турбувати більшість користувачів. Їм потрібні робочі теми. увесь. Вони не цікавляться іншими.

Згідно з новою пропозицією, перехід на повністю заблоковані теми знизить вимоги до розробників. В даний час існує величезний список обов’язкових правил для класичних тем. Багато з цих правил не потрібні для блокування тем, тому що тут все зводиться до декількох обов’язкових файлів. Більшість правил можна і потрібно автоматизувати в довгостроковій перспективі.

Наразі в пропозицію вклали лише 13 правил (і вони були виправлені). Розробники тем мають свій власний голос. Як це часто буває, рішення приймається тими, хто прийшов на засідання. Дуже часто команда просто кричить в порожнечу, чекаючи відповіді, яка приходить дуже рідко.

Якщо ви розробник теми WordPress, який має свої власні проекти в каталозі, ви можете бути присутніми на засіданні 28 липня, щоб висловити свою думку з усіх доступних питань.

джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *