3 Поради щодо вдосконалення показників PageSpeed та Core Web Vitals в WordPress

Вам потрібно терміново підняти свої цифри PageSpeed & Core Web Vitals? Нижче ми перерахували три швидкі поради, які допоможуть вам зробити саме це.

Незабаром ми чекаємо оновлення Page Experience від Google. Якщо ви читаєте цю статтю, то, ймовірно, зараз намагаєтеся швидко усунути проблеми, які виникли раніше, або шукаєте способи поліпшити вже виконану роботу. Представники галузі розуміють, що спочатку ефект буде практично непомітним, але з часом алгоритми стануть більш вагомими і важливими в рейтингу.

Оновлення Page Experience схоже на оновлення HTTPS. Коли був запущений новий алгоритм, він не здавався нам усім на той час, перестановками в рейтингу сайтів. Але скільки HTTP сайтів можна побачити в вершинах Google сьогодні? Природно, можна стверджувати, що це не наслідок будь-яких санкцій, а простий ефект переходу на HTTPS, адже такий перемикач легко зробити, і практично всі нові сайти запускають відразу на HTTPS.

Однак, якщо у вас є незахищений сайт, ви зіткнетеся з купою ресурсів, які будуть мати перевагу над вами. Можливо, це невелика перевага, але навіть в цьому випадку її не можна ігнорувати.

Давайте розглянемо наступні прості поради про те, як отримати переваги ранжирування, покращуючи показники PageSpeed та Core Web Vitals в WordPress.

Порада 1. Хмарна область

Ця порада не є виключною для WordPress.

Мій власний сайт має досить погані оцінки Core Web Vital. Не всі знають, що пропонує CloudFlare безкоштовний план, що включає в себе багато поліпшень швидкості сайту.

Ще до реалізації всіх порад, швидкість мого сайту була наступною:

Ми активували безкоштовний тариф CloudFlare і включили компоненти оптимізації швидкості:

Суттєва різниця! І це близько 20 хвилин роботи, включаючи створення облікового запису. Після оновлення до версії Pro (приблизно $ 20 на місяць) і налаштування практично всіх параметрів ми отримали наступне:

+ 11 пунктів за $ 20. Не погано.

Я підключив наступні настройки:

  • Польська оптимізація зображень.
  • Міраж.

А оскільки мій сайт був на WP, у мене був наступний варіант:

В результаті я встановив плагін, застосував рекомендовані настройки, а потім отримав наступне:

Тут щось веселе. Мій FCP і індекс швидкості покращився, але LCP затонув.

Я перевірив кілька налаштувань, але жоден з них не покращив ситуацію, тому я вирішив відключити WordPress- плагін.

Все завжди потрібно протестувати.

Порада 2. колібрі

У цьому випадку я говорю не про вагінний алгоритм Google 2013, а плагін. WordPress з таким ім’ям. Я перевірив купу різних плагінів для швидкості та кешування. Деякі працювали краще, деякі гірше. Але стабільно високі результати показали плагін колібрі – звичайно, якщо ви працюєте з хорошим хостингом.

Колібрі – це не просто додаток кешування (адже у нас вже є кешування на стороні хостингу та кешування cloudFlare). В цьому випадку кешування колібрі нас зовсім не зацікавить. Що мені сподобалося, так це те, що Колібрі можна прикріпити до CloudFlare.

Автоматична оптимізація для мене особисто був провал. Можливо, вам доведеться трохи повозитися з налаштуваннями, щоб зрозуміти, які елементи можна зробити вбудованими (вбудованими), не порушуючи продуктивність сайту.

Для чистоти експерименту я відключив всі функції швидкості та кешування в CloudFlare. Таким чином, на момент написання цього розділу, моя початкова позиція швидкості становить 34.

Я перемістив всі свої CSS і JS код в нижній колонтитул і стиснутий його. Не всі зможуть це зробити, адже багато сайтів ламаються після цього. Деякі сайти повинні JQuery для завантаження раніше (без цього різні повзунки не будуть працювати і т.д.).

Ми рекомендуємо вам протестувати різні сторінки, включаючи сторінки продукту, сторінки контактів, всі сторінки шаблонів і т.д. Якщо нічого не ламається, то супер! Ми можемо рухатися далі.

Відразу скажу, що конкатенація файлів особисто тільки погіршила результати.

В результаті ми підняли рейтинг з 34 до 58:

Все гаразд. Я хотів довести це принаймні до 60. Це дозволяє убезпечити себе від незначних перерв і дає можливість завжди залишатися вище 50, що є порогом значення “поганих” результатів.

Порада 3. Очищення активів

Компонент plug-in Очищення активів – Ще один спосіб швидко виправити PageSpeed і основні веб-життєво важливі в WordPress.

Основна мета плагіна – дозволити власникам сайтів припинити завантаження сценаріїв для певних сторінок або груп з них. Дивіться пропозиції:

Плагіни для обміну соціальними мережами є чудовим прикладом. Ми використовуємо їх на нашому блозі, але вони завантажуються всюди на сайті.

Давайте протестувати, як вони впливають на оцінку продуктивності. Після деактивації плагіна Колібрі, ми отримали оцінку 35.

Після установки і активації плагіна ви побачите наступні налаштування:

Тут тестовий режим, доступний у додатку, буде дуже корисним. Деякі скрипти, які ви можете перевірити (наприклад, скрипти-повзунки на всіх сторінках). Ви можете відключити всі скрипти і включити їх по одному, тестування функціональності. Це саме те, що я і зробив.

Після 20-30 хвилин роботи PageSpeed став 68.

Сфери занепокоєння залишилися наступними:

Стабільний прогрес. Тепер давайте об’єднаємо всі три поради.

Комбінація не працює. Оцінки та терміни багато прослизнули. Це було несподівано, оскільки CloudFlare і очищення активів, я подумав, повинні добре працювати разом.

На жаль, лише 59.

У нашому випадку ми вирішили зупинитися на одному CloudFlare.

Як ви вже помітили, в цій статті ми проаналізували показник для мобільних пристроїв. Для настільних комп’ютерів наша продуктивність за допомогою Cloud Flare стала 99:

Природно, у вашому випадку може спрацювати щось інше. Радимо дивитися далі на Jetpack Boost.

джерело: www.searchenginejournal.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *