Learning Block Видимість Pro: платне розширення плагіна Блокувати видимість

Кілька місяців тому мені вдалося попрацювати з плагіном. Видимість блоку Нік Дієго. Тоді мені сподобалося, але потім я забув про це. Днями я знову зіткнувся з цим плагіном і вирішив вивчити, як він розвивався за цей час, тому що минув рік з моменту виходу першого релізу. Нещодавно Нік пішов зі своєї колишньої професії і перейшов на поле. WordPress- Продукція. Він намагається створити один з кращих плагінів для показу та приховування вмісту.

У січні Нік поділився деякими своїми ідеями про тодішню нерозпізнану преміальну версію. Блокувати видимість Pro. Нік хотів дослідити, що ще потрібно користувачам.

«У міру зростання видимості блоку плагін матиме розширені та / або нішеві функції, які будуть корисні певним користувачам», – сказав він тоді. – “Можуть бути інтеграції з іншими плагінами. Звичайно, завжди буде безкоштовна версія плагіна, але деякі додаткові функції в кінцевому підсумку будуть переміщені в платне розширення під назвою Block Visibility Pro”.

У червні Нік випустив розширення Pro без великої реклами. Безкоштовна версія ніяк не постраждала, функціонал з неї не мігрував в платний додатковий компонент. Преміум-розширення просто везе нові функції, корисні для вузької групи користувачів.

Минулого тижня Нік випустив Block Visibility Pro 1.1.0. Мені вдалося отримати тестову копію, з яку я трохи попрацював. Коротко кажучи, я набагато більше вражений, ніж я був у січні, коли я спробував безкоштовну версію.

Додаткові компоненти pro

Ранні версії безкоштовного плагіна мали інструменти управління видимістю для всіх відвідувачів, ролі користувачів та дати. З тих пір Нік значно розширив параметри, додавши розмір екрану, статус входу, а також облікові записи користувачів. Плагін тепер може інтегруватися з розширеними користувальницькими полями та WP Fusion. Це більше, ніж інші безкоштовні рішення з управління видимістю вмісту можуть запропонувати (ми не враховуємо платні плагіни).

Поточна версія Pro включає умовну видимість з посиланням на:

  • Розташування блоків (Запит, записи і т.д.);
  • Час і дні тижня;
  • WooCommerce;
  • Легкі цифрові завантаження;
  • Браузери та мобільні пристрої;
  • URL-шляхи;
  • Джерело переходу.

Найбільше я працював з інструментами для управління розташуванням блоків (Location). На даний момент вони зручні, але ще більше можливостей вони будуть мати в майбутньому редакторі веб-сайтів.

Засоби керування розташуванням є, по суті, загальними параметрами видимості на основі запитів. Користувачі можуть показувати або приховувати блоки за типом запису, таксономією тощо. Користувачі можуть створювати набори правил, об’єднуючи різні параметри на основі розташування блоків.

Для власників магазинів: існує широка інтеграція з WooCommerce і легкі інтеграції цифрових завантажень. Користувачі можуть відображати блоки на основі вмісту кошика, показників користувачів і товарів. Це може бути корисно для рекламних акцій, зняття купонів та інших подібних функцій.

Одна з моїх улюблених функцій, яка також включена в безкоштовну версію, спливаюче вікно, щоб вибрати, які параметри видимості повинні відображатися на бічній панелі.

За допомогою цього параметра ви можете зменшити розмір вкладки Видимість додатка на бічній панелі. Користувачі можуть легко встановлювати часто використовувані параметри.

Все це нагадує поточну пропозицію плагіна Gutenberg включити / відключити окремі елементи управління:

Вся різниця між проектами полягає в розташуванні кнопки “три крапки”, щоб відкрити спливаюче вікно. У пропозиції Гутенберга кнопка знаходиться у верхній частині вкладки. У розділі Видимість блоку кнопка (перемикач) розташована на вкладці Видимість. Концепція та ж сама. Мені подобається результат. Це дозволяє мені приховати настройки, які я рідко використовую. Я хочу, щоб щось подібне в кінцевому підсумку з’являється в ядрі WP.

Джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *