Компанія Automattic випустила Quadrat, блочну тему WordPress для подкастів

Кілька тижнів тому Automattic опубліковали Quadrat в каталозі тем WordPress.org. Це четверта блочна тема компанії. Як і його попередники, це «дочка» Blockbase, проекту, який є основою для тематичної команди.

Більшість блочних тем, які я вивчав (за винятком Naledi і Clove Anariel Design), були більше доказом концепції або початкових тем. Так вони були позбавлені індивідуальності. Але Квадрат мене приємно здивував.

Quadrat – це добре розроблена тема для ведення блогів та подкастів. Мені сподобалася її колірна гамма – іноді потрібно щось, що виходить за рамки чорного, сірого і білого кольору.

Ще одна причина, чому я вирішив слідувати цій темі, полягає в тому, що в Quadrat я вперше побачив шаблони заголовків. К’єлл Рейгстад поділився своїм баченням того, як буде функціонувати ця система.

Одним із завдань є включення моделей, показаних у відео, в ядро WP, тому що вони не в темі прямо зараз. Тим не менш, є ще відкритий. Квиток для шаблонів верхнього колонтитула.

Єдина проблема, з якою я зіткнувся при роботі з темою- це вирівнювання блоків у вмісті по всій ширині. В результаті у версії 1.1.1 з’являється горизонтальна смуга прокрутки.

Quadrat включає в себе дев’ять користувальницьких моделей. Вони в основному пов’язані з подкастингом, але деякі з них досить універсальні (наприклад, медіа і текст з кнопкою):

Розробники вирішили уникнути інтеграції з подкастинг-рішеннями. Замість цього, шаблони засновані на простих статичних блоках з ядра. WordPress.

Наприклад, візерунок «Останні епізоди» — це двокутна розмітка, яка містить блоки «Зображення», «Заголовок» і «Абзац». Це прийнятно, якщо потрібна базова модель – особливо для користувачів, які не мають встановлених плагінів для подкастів. Але все змінюється, якщо у користувачів є такі плагіни. При цьому основні візерунки стають марними. Або вони створюють непотрібну роботу, тому що користувачам доведеться вручну оновлювати вміст сторінок щоразу, коли публікується новий епізод.

З огляду на останні інвестиції Automattic в Castos, було б більше сенсу інтегруватися з компанією Серйозно Простий Podcasting (SSP) плагін.

Якщо розробники хотіли б поліпшити останні епізоди шаблон, вони будуть формувати його на основі запиту Loop і відображати останні епізоди подкастів через плагін. Якщо у користувача немає SSP, то буде просто відкат до поточного шаблону. Або обидва можуть бути запропоновані. Те, як це робиться зараз, прекрасне, але майже марне в реальних сценаріях.

В результаті ми бачимо, що тема, здається, позиціонується для подкастів, але насправді це просто тема для блогів. Вона має потенціал стати чимось більшим.

Джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *