Компанія Automattic інвестувала $30 млн у стартап Titan

Automattic інвестували $30 млн у Титан, професійний email-“комбайн”, спрямований на пропозицію бізнесу готових рішень для білих етикеток для роботи з електронною поштою. Метт Малленвег на WordCamp India 2021 повідомив, що його компанія тільки що вклала «досить багато грошей» в індійський стартап.

Метт зазначив, що цей стартап буде “важливою частиною того, як WordPress.com буде працювати з електронною поштою в майбутньому “. Серія A інвестиції в Титан є найбільшим на сьогоднішній день для Automattic. При цьому Титан оцінювався в $ 300 млн.

Компанія Automattic стала відомою своїм унікальним підходом до ведення бізнесу – «ні офісів, ні електронних листів». У той же час, у світі є ще багато компаній, які дотримуються традиційного підходу до ведення бізнесу за допомогою електронної пошти.

«Я думаю, що електронна пошта рухається вниз, її витісняють P2 і Slack, найкращі інструменти чату на робочому місці на даний момент», – зазначив Метт в подкасті Glenn Leibowitz в 2015 році. “Є багато проблем з електронною поштою. Ніхто ніколи не зізнався мені, що вони любили електронну пошту, що вони хотіли отримувати більше листів. Ви згодні?”

Шість років по тому, електронна пошта як і раніше є джерелом страждань для більшості працюючих людей. Саме для вирішення цієї проблеми був створений Титан. Ця послуга має на меті перетворити електронну пошту на більш змістовний канал комунікації для бізнесу. Він має такі функції, як запланована відправка електронних листів, налаштування нагадувань, смарт-фільтри, довільні папки, шаблони електронної пошти, біле маркування + тісна інтеграція з іншими платформами.

Маркетингу WordPress.com в останні кілька років все більше орієнтувався на малий бізнес. Користувачів штовхають, щоб продати щось через свої сайти. Легко зрозуміти, як саме Титан може стати в нагоді. З його допомогою вони зможуть створювати фірмову електронну пошту для свого бізнесу. Клієнти, які зареєстрували, передали або підключили домен через WordPress.com отримає тримісячне випробування Титана.

Брендинг електронної пошти за допомогою сторонніх рішень несе певні незручності, тому більшості клієнтів зі своїми доменами було б зручніше розгортати вже підключені служби електронної пошти в WordPress.com облікового запису. Для WordPress.com це чудова можливість запропонувати власникам сайтів всі необхідні інструменти. Люди рідко змінюють своїх постачальників електронної пошти, і тому Titan посилить попит WordPress.com продукти. Компаніям буде складніше «відв’яти» себе від хостингу та відтворити подібне робоче середовище в інших місцях.

«Нам потрібна альтернатива Google і Microsoft, які вирішили монополізувати електронну пошту», – сказав Метт в інтерв’ю Bloomberg. “З приблизно 6 мільярдів облікових записів електронної пошти у світі на малий бізнес припадає лише невелика частка. Компаніям потрібен продукт, який є хвостатим для їхніх потреб».

Всього за 2 роки Titan змогла залучити більше 100 000 клієнтів малого бізнесу. На додаток до взаємодії з WordPress.com, HostGator, NameSilo та інших веб-провайдерів, Titan також співпрацює з популярними хостинг-компаніями, реєстраторами доменів та конструкторами веб-сайтів. Все це дозволяє компанії розширювати свою користувацьку аудиторію.

Джерело:wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *