Панель смайлів: додаток для вставлення смайлів до редактора WordPress

Нещодавно компанія theme.es свій проект Панель інструментів смайлів. Це простий інструмент виділення смайлів, який підключається до панелі інструментів RichText. З його допомогою користувачі можуть легко вставляти смайли через інтерфейс редактора.

Після видалення Ніка Хамзе з каталогу WordPress.org його плагін Emoji Conbini в минулому році, в моїй редакційній панелі інструментів утворився величезний отвір розміром з смайли. Плагін дозволяє швидко додавати смайлики або будь-які інші доступні символи. На жаль, його відхід з каталогу означав втрату одного з моїх улюблених плагінів блоку.

Він працював нормально в поєднанні з 10up’s Insert Special Символи, рішення для додавання спеціальних символів.

За допомогою додатка панелі інструментів смайлів ви можете усунути розрив. Різниця між двома рішеннями полягає в розташуванні кнопки вибору смайлів. Додаток Emoji Conbini додав кнопку на панель інструментів, а панель смайлів додала її до меню «більше».

Таке розташування кнопки в випадаючому меню значно ускладнює її пошук. Для вставлення смайлів потрібне додаткове клацання мишею. Це, як кажуть, все працює нормально, але я хотів би бачити цю кнопку на панелі інструментів.

Робота з плагіном дуже проста. Коли поле ФОРМАТОВАНИЙ ТЕКСТ активовано, тобто блоки “Абзац”, “Заголовок”, “Список” та деякі інші, на панелі інструментів блока з’являється кнопка “Панель смайлів”. Якщо ви натиснете на нього, на екрані з’явиться спливаюче вікно з інструментом вибору смайлів.

Далі, просто натисніть на смайлик, який вас цікавить, щоб він був доданий до вмісту.

Плагін включає в себе бібліотеку Емодзі Март, який дуже швидко став стандартом для інструментів вибору смайлів. Компонент є панеллю в стилі Slack, яка розбиває символи на групи і містить поле для пошуку ідеальних смайлів.

Існує принаймні ще одна альтернатива вставці смайлів. Наприклад, є плагін Емодзі Автозаповнення Гутенберг, який працює трохи по-іншому. Ви вводите символ “:”і використовуєте ключові слова для додавання символів. Якщо ви працюєте з клавіатури, то цей спосіб буде для вас найшвидшим.

Додаток панелі інструментів смайлів перевершує Emoji Autocomplete Gutenberg і Emoji Conbini за одним важливим моментом: форматом виводу. Панель смайлів вставляє у вміст справжні символи, а не зображення img, як це роблять інші додатки. Перевагою такого підходу є зворотна сумісність з іншими бібліотеками, а також зі змінами в Emoji Mart.

Интернет-магазин товаров для дома Domki.com.ua

Плагін має відмінний код і є відмінним інструментом для вставки смайлів.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *