NewFold Digital придбав Yoast

Генеральний директор Yoast Маріке ван де Ракт оголосив, що компанія була придбана NewFold Digital. Очікується, що організація Yoast і весь її бізнес, пов’язаний з SEO, продовжать функціонувати в звичайному режимі зі своєю нинішньою командою.

Newfold Digital є глобальним постачальником веб-послуг, спрямованих на малий та середній бізнес. Компанія має багато брендів, таких як Network Solutions, Bluehost і т.д.

«Yoast ніколи раніше не мав стороннього фінансування, ми органічно виросли в компанію зі 140 співробітниками, які підтримують плагін, який має понад 12 мільйонів активних установок», – йдеться в її дописі ван де Рукта. “Ми не хочемо зупинятися на досягнутому! Ми плануємо рости і вдосконалюватися далі. Приєднання до Newfold Digital дасть нам свободу розробляти та вдосконалювати ідеї для просування нашої місії».

Команда і культура, сформовані навколо Йоаста, не зміняться. Однією з цілей покупки було втримати всіх разом, щоб фахівці працювали над продуктом.

«Звичайно, щось зміниться», – сказав засновник і генеральний директор Yoast Йоста де Вальк. «Ми інтегруємося в їх системи (HR, фінанси). Ми будемо працювати над спеціальними пропозиціями для клієнтів Newfold. Наша компанія сильно змінилася за останні п’ять років. І ми постійно змінюємося. Я відчуваю, що це відкриває більше безпеки для зростання і нових ідей “.

Хоча Yoast не планує змінювати свою команду на 140 осіб, компанія все ще залучає нові таланти. Останнім часом спостерігається активний набір нових співробітників. Очікується, що ця тенденція збережеться. Зараз є 19 вакансій.

Ведучий Натан Ріглі і гість Корі Міллер обговорили угоду в недавньому епізоді Jukebox. Придбання компанії може стати бажаною зміною для обох сторін. Це гарантує більшу фінансову стабільність і підтримку Yoast з Ньюфолда. Команда зможе вивчати і впроваджувати нові функції або продукти, які раніше були неможливі. У довгостроковій перспективі користувач також виграє від такої транзакції.

«З початку пандемії ми з Маріке зрозуміли, що нам потрібен партнер або додаткова фінансова підтримка», – сказав Йоста де Вальк. «Нам було важко сидіти суто на чоботях (розвиток нашого бізнесу з дуже малою кількістю або без зовнішнього фінансування – прим. Примітка. Транс.). Ми були стурбовані курсом долара. Ми не проти ризиків, і всі компанії навколо нас отримали фінансові вливання».

Маріке і Джост вже думали про продаж деяких своїх акцій, щоб залучити додаткове фінансування, але вони турбувалися про можливі наслідки. Одним з таких недоліків може бути необхідність швидкого зростання, щоб задовольнити інвесторів.

“Ми хотіли знайти спосіб зберегти зростання Yoast SEO, продовжуючи працювати з WordPress”, – сказав Йост. «Нам допомогла компанія РБК, яка сприяє укладенню таких угод. Вони познайомили нас з Ньюфолдом, і у нас відразу були дійсно хороші відносини”.

Він вирішив мовчати про будь-які новинки або особливості в розробці, лише зазначивши, що попереду ще багато чого, і все значно прискориться.

Newfold є власником декількох відомих хостинг-брендів, включаючи Bluehost і HostGator. Обидві пропонують адміністрований WordPress- хостинг. Можливо, Yoast SEO або інші комерційні пропозиції Yoast в кінцевому підсумку стануть частиною планів хостингу. Наприклад, WP Engine пропонує продукти StudioPress у своїх тарифах. Однак Йост зазначив, що в цьому контексті ще нічого не обговорювалося.

«Те, що ви пропонуєте, має якийсь сенс, – сказав Йост. «Я думаю, що ми будемо працювати над такими пропозиціями. У той же час команда Yoast продовжить вдосконалювати свою продукцію окремо».

Джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *