7 кращих ботів Discord для покращення вашого сервера

Є багато того, що вам може сподобатися в Discord. Він безкоштовний у використанні і управлінні, має підтримку VOIP, і завдяки підтримці ботів, дуже добре налаштовується. Ось кращі боти Discord, про які ви повинні знати.

1. Carl Bot

Одна з найбільш корисних функцій в Discord – це ролі реакції, які дозволяють вводити команди і смайлики в Discord, дозволяючи вносити різні зміни на сервері.

Ролі за реакції:

 • Високі обмеження (до 250 ролей).
 • Багато режимів (унікальний, верифікація, навпаки, тимчасовий і інші).
 • Можна використовувати будь-який емодзі (навіть ті, до яких у бота немає доступу).
 • Самознищується повідомлення.
 • Чорний і білий списки.

Логування:

 • Повідомлення (віддалені і відредаговані).
 • Запрошення на сервера.
 • Оновлення учасників (зміна ролей, ників, аватарів, банів).
 • Надходять і йдуть учасники.
 • Оновлення каналів, ролей і емодзі.
 • Ігнорування каналів, учасників і префіксів (спамящіе боти тепер не будуть засмічувати логи).
 • Розбиття логів на різні канали.

Модерація:

 • Лог модерації.
 • Безліч команд для модерації.
 • Канал, щоб модератори могли бачити всіх порушників.

2. Groovy

Новачок на сцені музичних ботів Discord – Groovy – дозволяє користувачам на каналі в Discord ставити в чергу плейлисти пісень з найпопулярніших музичних джерел в інтернеті.

3. MEE6

Є причина, по якій MEE6 в даний час – один з кращих ботів Discord. Він володіє великими можливостями і підтримкою. Ви також можете оновитися до преміум пакету передплати для ще більшої кількості функцій.

Безліч ботів Disord призначені для модерації сервера, і MEE6 не викличе розчарування. Ви можете налаштувати автоматичні правила для захисту від таких проблем, як спам на сервері. Адміністратори MEE6 також можуть налаштувати систему «страйків» для автоматизації покарань, якщо користувачі регулярно порушують правила.

Бот настроюється, так що ви можете створювати свої власні команди для користувачів, а також персоналізовані вітальні повідомлення. Якщо ви хочете, щоб користувачі могли встановлювати власні ролі, ви можете налаштувати команди для цього.

Існує також система регулювання рівнів для користувачів. Звичайні користувачі можуть «піднятися» на більш високий рівень в залежності від активності їх роботи. Ви можете встановити нагороди, такі як додатковий доступ в кімнату або нові ролі.

Якщо ви вже знаєте, як додавати боти Discord на ваш сервер, вам не складе труднощів зіткнутися з проблемою, використовуючи MEE6. Просто запросіть бота на свій сервер, щоб почати роботу.

4. RED

Якщо ви хочете, щоб бот дійсно налаштовувався, то RED повинен бути на вашому радарі. Врахуйте, що для його розміщення вам знадобиться власний сервер.

Модульний підхід RED означає, що немає двох однакових серверів, що працюють під управлінням RED, але є і деякі ключові особливості. Як і MEE6, модерація є центральною функцією, з командами страйків або заборон, а також фільтрацією повідомлень.

Тут також є боти і ігри, відтворення музики, пошук подарунків, автосерверні повідомлення і багато іншого. Як і в MEE6, ви також можете налаштовувати команди ботів, налаштовувати ім’я і аватар вашого бота відповідно до індивідуального стилю вашого сервера.

Якщо ви не знайшли потрібної функції, ви можете розширити RED за допомогою плагінів, які пишуться на пітоні. Ви можете шукати створені спільнотою плагіни на сайті RED.

5. Dyno

Ще одним вартим уваги ботом є Dyno, який використовується на більш ніж 1,6 мільйони серверів. Одним з його головних переваг є велика інформаційна веб-панель, що дозволяє повністю контролювати процес налаштування.

Вам не потрібно бути власником хостингу, так як все розміщується на сервері Dyno, який управляється через веб-інструментарій. Інструменти модерації великі, з налаштованим автоматичними тригерами.

Dyno полегшує створення ролей, дозволяючи адміністраторам сервера створювати нові звання (пов’язані з ролями сервера). Ви також можете налаштувати канали сервера за допомогою команд «очищення», які масово видаляють повідомлення в залежності від користувача, сервера або віку.

Але справа не тільки в модерації. Ви можете налаштувати DJ-бота з індивідуальними плейлистами, грати в слот-ігри, шукати випадкові факти і навіть фотографії.

6. Tatsumaki

Fun – це модне слово, яке найкраще асоціюється з ботом Tatsumaki. Він яскравий, з безліччю цікавих функцій, якими можуть скористатися користувачі вашого сервера, щоб підвищити активність користувачів.

Це бот, який охоплює всі основні функції для поліпшення модерації та більш ефективного використання сервера, а також для того, щоб дати користувачам веселі і зручні командні ігри.

Функції модерації Tatsumaki не вимагають настройки. Вони готові до використання, з командами для управління користувачами (заборона, відключення звуку і т.д.), обрізки повідомлень, настройки вітальних повідомлень і інших.

Ви також можете здійснювати пошук на YouTube, шукати факти про кішок, грати в різні ігри, а також проводити опитування по всьому серверу. Існує велика система рівнів з XP, доступна для користувачів в залежності від їх активності.

7. Pancake

Більше 300 000 серверів використовують Pancake на дискордах, і з поважної причини. Простота у використанні, хороший баланс між командами розваг для користувачів і розширеної модерацією для адміністраторів. Окремий хостинг не потрібен.

Настроюється система модерації дозволяє управляти всім, починаючи з голосового чату і закінчуючи блокуванням користувачів з системою дозволів для настройки команд модераторів з різними повноваженнями.

До речі, якщо вам потрібно змінити голос в Disord, то ось тут є докладна інструкція, як це зробити і кілька програм на вибір.

Існує проста у використанні система відтворення музики з підтримкою декількох джерел, включаючи SoundCloud і YouTube. Соціальні функції, такі як ігри, пошук зображень і команди жартів, також допоможуть зробити ваш сервер трохи яскравішим.

Маючи сотні доступних команд, на сервері Pancake Disord знайдеться щось для кожного.

Тема: seo

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *