Google посилює санкції проти спаму в посиланнях

Боротьба Google із придбаними посиланнями

Google, нарешті, розгорнула систему для боротьби зі спамом зв’язку. Перші кроки в цьому напрямку були зроблені місяць тому. Для боротьби з сайтами маніпулювання рейтингом, пошукова система розробила більш ефективні способи виявлення і скасування спаму посилання на декількох мовах.

Комерційні посилання можуть бути відокремлені від спаму посилань за допомогою відповідного атрибута rel (rel). Наприклад, партнерські посилання ідентифікуються пошуковою системою за допомогою атрибута rel=”sponsored”. Такі посилання не призвестимуть до будь-яких негативних наслідків для ранжирування. Власники сайтів і виробники контенту повинні дотримуватися вимог пошукової системи при публікації партнерських посилань або спонсорських / гостьових повідомлень.

Повідомлення в блозі Google Search Central попереджає, що це оновлення покарає сайти, які не вказують комерційні посилання належним чином:

“Коли ми знаходимо сайти, які публікують надмірну кількість спонсорованих або гостьових повідомлень без належного позначення посилань, ми можемо застосувати алгоритмічні або ручні дії – подібні до партнерських посилань”.

Якщо ви використовуєте плагіни для управління спонсорством або партнерськими посиланнями в WordPress, ви повинні перевірити, чи підтримують вони правильне маркування комерційних посилань. Наприклад Pretty Link, великий плагін для управління посиланнями, додана підтримка спонсорованого атрибута rel у версії 3.1.0. Він також вбудовує спонсорований перемикач в редактор блоків і в TinyMCE. Ще один популярний плагін, Thirsty Affiliates, має глобальний параметр додавання атрибутів rel до посилань. Вони також можуть бути налаштовані окремо для кожного посилання.

Джерело: wptavern.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *