Як створити короткі посилання в WordPress

Кнопка

Вам потрібно створити короткі посилання для повідомлень або сторінок вашого WordPress- Блог? Такі посилання дуже корисні в електронних розсилках, в повідомленнях Facebook, а також в SMS.

У цій статті ми покажемо вам, як створити короткі посилання з плагіном. Ми також покажемо вам, як повернути кнопку “Отримати Shortlink” до класичного редактора. WordPress.

Навіщо потрібні короткі посилання в WordPress?

Публікація контенту в соціальних мережах може покращити взаємодію з користувачем. Однак вставляти довгі посилання в такі пости не завжди зручно.

Це пов’язано з тим, що деякі соцмережі обмежують допустиму кількість символів. Коротка URL-адреса дає вам додатковий простір для набору більш корисного вмісту. Все це призводить до кращої взаємодії та заганяти трафік на сайт.

Ось для чого були створені такі сервіси скорочення посилань, як Bitly та TinyURL. Вони займають довге посилання і роблять його коротшим, щоб він не займів багато місця.

Наприклад, якщо ви використовуєте зручні для SEO структури URL, то ви можете зіткнутися з наступними конструкціями:

https://www.site.com/beginners-guide/self-hosted-wordpress-org-vs-free-wordpress-com-infograph/

Коротке посилання заощадить багато місця:

http://wpsite.in/b6xh7G

Перед WordPress зробив його легким, щоб отримати коротке посилання на посаду або сторінку. Поруч з областю пермалінк в класичному редакторі була кнопка “Отримати коротке посилання”.

Кнопка “Отримати коротке посилання”

Однак, він був видалений у WordPress 4.4. Сама система все ще створює такі короткі посилання, але кнопка була видалена.

Тим не менш, є кілька способів отримати короткі посилання на посади і сторінки в WordPress.

Спочатку ми поговоримо про кращий плагін скорочення посилань, а потім перейдемо до декількох способів відновлення кнопки “Get Shortlink” в класичному редакторі.

Спосіб 1. Створення коротких посилань за допомогою плагіна Pretty Links.

Почнемо з методу, який працює для всіх. Компонент plug-in Досить посилання не залежить від класичного редактора і створює власне коротке посилання з будь- якої АДРЕСИ.

Він працює з усіма посиланнями, включаючи сторінки за межами вашого сайту. Це ідеальний інструмент для скорочення партнерських посилань.

Щоб почати роботу з плагіном, встановіть його та активуйте.

Примітка: плагін має окрему Професійна версія з більш потужною функціональністю, включаючи автоматичне зв’язування ключових слів, рубрики та посилання на теги, але ми будемо використовувати безкоштовну версію для цього посібника.

Після активації плагіна в консолі WordPress буде додано розділ Досить посилання. Щоб створити перше коротке посилання, просто перейдіть на сторінку Pretty Links »Додати посилання.

Потім потрібно вставити URL-адресу сторінки, до якої потрібно надати спільний доступ іншим користувачам. Коротке посилання буде створено автоматично. Ви можете додатково налаштувати його, якщо ви хочете зробити його більш читабельним.

Додаткова конфігурація коротких URL-адрес
Додаткова конфігурація коротких URL-адрес

Створивши кілька таких посилань, можна забути, з якими сторінками вони пов’язані. Тому рекомендуємо вводити заголовок сторінки в окреме поле, а також залишати для себе невеликі коментарі.

Поле нотаток для коротких посилань
Поле нотаток для коротких посилань

Після заповнення форми Pretty Links натисніть кнопку Оновити, щоб активувати коротке посилання.

Оновити поле для публікації
Оновити поле для публікації

Ви побачите список ваших посилань. Щоб скопіювати будь-який з них, просто натисніть на кнопку Копіювати в правій частині екрана.

Кнопка копіювання посилань
Кнопка копіювання посилань

Потім ви можете вставити посилання в будь-який з ваших каналів соціальних медіа. Досить посилання плагіна може відслідковувати, скільки кліків кожне посилання отримує.

Спосіб 2. Ми використовуємо плагін Повернути кнопку Shortlink для класичного редактора.

Цей спосіб найлегше повернути кнопку Get Shortlink у класичному редакторі.

Встановлення та активація плагіна Повернути кнопку короткого посилання. Після активації плагін автоматично додасть кнопку Get Shortlink до класичного редактора. Щоб переконатися, що все працює, просто відредагуйте будь-яку з ваших публікацій.

Кнопка “Отримати коротке посилання”

Коли ви натискете на кнопку Отримати Shortlink, ви отримаєте коротке посилання на свою посаду або сторінку в WordPress. Ви можете скопіювати посилання в буфер обміну, щоб поділитися ним зі своєю аудиторією в електронних розсилках або SMS.

Готове коротке посилання
Готове коротке посилання

Спосіб 3. Створіть кнопку Коротке посилання в класичному редакторі за допомогою коду.

Цей метод призначений для досвідчених користувачів. Ми будемо писати код в ньому. Ви можете повернути кнопку Short Link за допомогою фрагмента коду, який вам потрібно буде додати до функцій.php тему.

Ми будемо використовувати плагін Фрагменти коду, тому спочатку його потрібно інсталювати.

Після активації на панелі адміністратора з’ясується новий пункт меню Фрагменти WordPress. Натиснувши на пункт, ви побачите список всіх фрагментів коду, збережених на вашому сайті.

Натисніть кнопку Додати новий, щоб додати свій перший фрагмент коду до WordPress.

Кнопка додавання нового фрагмента коду
Кнопка додавання нового фрагмента коду

Ви будете доставлені на сторінку Додати новий фрагмент.

Спочатку потрібно ввести назву для довільного фрагмента коду. Нехай вона називається “Коротка кнопка посилання”. Потім просто скопіюйте та вставте наступний код:

add_filter( 'get_shortlink', function( $shortlink ) {return $shortlink;} );

Коли ви зіткнетеся з цим фрагментом коду в майбутньому, ви можете не пам’ятати, для чого він. Тому було б непогано вказати щось корисне в описі.

Опис роботи коду
Опис роботи коду

Ви також можете позначити фрагмент коду. Це допоможе вам сортувати фрагменти за темою і функціональністю.

Нарешті, натисніть кнопку Зберегти зміни та активувати. Після активації коду кнопку Shortlink буде додано до класичного редактора.

Джерело: wpbeginner.com

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *