Компанія Automattic придбала соціальний плагін генератора зображень

Компанія Automattic придбала соціальний плагін генератора зображень, комерційний продукт, який автоматично створює зображення, придатні для публікації в соціальних мережах. Плагін пропонує великий набір повністю настроюються шаблонів для зображень. Спочатку він був випущений в лютому 2021 року за стартовою ціною $39 за рік, але зараз він закритий для продажу. Даніель Пост, автор генератора соціальних зображень, приєднався Automattic, щоб перенести функціональність плагіна в Jetpack.

Automattic постійно стежить за компаніями, які роблять щось цікаве в екосистемі WordPress. Плагін Social Image Generator зміг захопити нову нішу, запропонувавши зручний інтерфейс для створення зображень для соціальних мереж.

“З нами зв’язалися фахівці з Automattic і повідомив мені, що їм дуже сподобалося моє рішення”, – сказав Даніель. “Потім ми почали обговорювати співпрацю. Ми були представлені Крісом Койером з CSS-Tricks – він використовує обидва наші продукти”.

Плагін Social Image Generator завжди був виключно комерційним продуктом. Це, як правило, значно обмежує охоплення ринку рішення. Користувачі віддають перевагу формату freemium, який поширений сьогодні. Купівля плагіна компанією Automattic зробила його більш доступним для широких груп користувачів WordPress.

“Я думав про підхід freemium, але вирішив дотримуватися платної ліцензії, щоб гарантувати якісну підтримку для всіх користувачів. У той же час, я хотів знати, наскільки добре ця модель буде сприйматися користувачами в порівнянні з freemium », – сказав Даніель.

Згідно з оголошенням в блозі Jetpack, поточні клієнти зможуть використовувати плагін “без будь-яких змін в найближчому майбутньому”.

“Я з нетерпінням чекаю цієї функції та вдосконалення UX, які прийдуть в результаті нашого придбання”, – сказав генеральний директор Jetpack Джеймс Грірсон. «Мета нашого продукту – допомогти виробникам контенту значно розширити свою аудиторію за рахунок більш активної взаємодії користувачів. Генератор соціальних зображень буде нашим ключовим компонентом у цій галузі».

Я не здивуюся, якщо в найближчому майбутньому цей плагін з’явиться на одному з платних тарифів Jetpack разом з іншими комерційними функціями модуля Publicize (планування публікацій у соціальних мережах, обмін відстеженням, повторний обмін існуючим вмістом). Генератор соціальних зображень дозволяє привернути увагу до контенту в соціальних мережах. Він має вбудовану підтримку WooCommerce і може бути розширений для використання з іншими плагінами.

“Ми все ще думаємо про наступні кроки. Спочатку ми плануємо перенести можливості Генератора соціальних зображень на лінійку соціальних інструментів Jetpack, таких як Publicize», – сказав Даніель. “Ви зможете заздалегідь побачити, як буде виглядати ваш пост в соціальній мережі ще до його публікації, і це можна зробити безпосередньо в WordPress».

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *