Релізи дефолтних тем можуть стати більш частими, починаючи з WordPress 5.9

Нова дефолтна тема Twenty Twenty-Two, яка повинна з’явитися в WordPress 5.9, отримала бурхливе схвалення серед численних користувачів – причому навіть не дивлячись на те, що вона ще не до кінця спроектована. Перша бета-версія WordPress 5.9 намічена на 16 листопада. До цього часу розробники повинні повністю розібратися з Twenty Twenty-Two. Термін здається неймовірно стислим. Однак в кулуарах WordPress вже ведеться мова про те, щоб випускати релізи дефолтних тем ще частіше.

Кьелл Рейгстад прокоментував це таким чином:

«Спільнота вже випустило десятки кращих тим, і ми з нетерпінням очікуємо появи нової дефолтной теми в кінці кожного року. Однак хочу зауважити, що теми зараз знаходяться в перехідному періоді. Можливо, саме зараз є сенс подумати над тим, як часто ми випускаємо дефолтні теми.

Такі інновації, як theme.json, блокові шаблони, блокові патерни помітно спрощують розробку тим, пропонуючи користувачам нові способи настройки сайтів. Є всі підстави вважати, що спільнота може використовувати ці можливості для більш частого випуску різноманітних тем в найближчі роки».

З цих слів незрозуміло, що мав на увазі Кьелл. Чи будуть дефолтні теми випускатися частіше? Я вирішив дізнатися це у нього. Дійсно, Кьелл підтвердив, що спільнота розглядає процедуру прискорення розробки дефолтних тем.

«Я сподіваюся, що нові інструменти дозволять нам створювати і випускати теми набагато частіше», – зазначив Кьелл. – «Поки ця ідея перебуває на зародковій стадії. Ми будемо її ще обговорювати».

Зараз розробники зосереджені на випуску Twenty Twenty-Two. Кьелл зазначив, що користувачі вже можуть почати тестування теми, оскільки загальний кістяк у неї вже сформований. Шрифти, кольори, базові шаблони – це вже готове. Однак деякі аспекти, включаючи відступи, стилі окремих блоків, патерни блоків, поки знаходяться в розробці. Взяти тему для тестування можна з GitHub.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *