Aino Notification Banner: плагін для створення банерів з повідомленнями в WordPress

Команда ElmaStudio минулого місяця випустила кілька корисних плагінів. На одному з них ми зупинимося докладніше – Aino Notification Banner Block. Він дозволяє виводити банери з різними повідомленнями в WordPress.

Команда ElmaStudio складається з двох чоловік: Еллен Бауер і Мануеля Еспозіто. Раніше вони регулярно розширювали колекцію блоків Aino Blocks, однак згодом вирішили відмовитися від такого підходу і перейти до випуску одноблокових плагінів.

Банери та секції з повідомленнями є настільки популярною опцією, що завжди замислюєшся, чому їх немає в ядрі WordPress. Багато плагіни з колекціями блоків нерідко містять в собі один або кілька блоків для реалізації подібного функціоналу, але відшукати надійне рішення у вигляді окремого блоку було проблематично.

Aino Notification Banner: плагин для создания баннеров с уведомлениями в WordPress

Блок Aino Notification Banner Block має шість статусів на вибір:

  • Welcome
  • Info
  • Help
  • Success
  • Warning
  • Error

Кожен статус має свою іконку, а також свої базові кольори. Кольори можна налаштувати, іконку – немає. Мені подобається такий підхід. Є можливість взагалі приховати іконку або вибрати для неї заливку, контури і т.д.

У блоці також є кнопка «Закрити», що дозволяє відвідувачам приховувати банер під фронтендів. Стан не зберігається – якщо відвідувач повернеться на сторінку, банер з’явиться знову. Я б хотів побачити в майбутньому варіант зі збереженням стану банера в браузері.

Плагін мені сподобався своєю простотою. Базовий висновок працює досить добре в багатьох темах. При цьому є досить опцій для налаштування виводу.

Блок дозволяє швидко вивести щось на кшталт рекламного банера в самому верху сайту (ця можливість з’явиться, коли буде готовий редактор сайтів).

У плагіна є дрібні недоліки, на яких ми не будемо зупинятися в рамках даної новини. Відзначимо лише, що плагін впроваджує свою власну систему завдання відступів і кордонів, що може вести до різних конфліктів з базовими стилями блоків, встановленими в theme.json.

Є й інші рішення. Наприклад, минулого тижня в каталозі з’явився плагін Alert Box Block. Він пропонує набагато більше іконок і більше елементів управління дизайном в цілому. Однак його інтерфейс сильно відрізняється від стандартів WP.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *