Flexible FAQs: плагін для створення секцій з запитаннями, що часто ставляться в WordPress

Девід Гвайєр випустив свій плагін Flexible FAQs ще рік тому на своєму веб-сайті WPGO Plugins. З того часу плагін випав з поля зору, оскільки практично не оновлювався. І лише нещодавно, на початку минулого тижня, Девід знову нагадав про себе, випустивши повністю оновлену версію Flexible FAQs, що відрізняється тісною інтеграцією з редактором блоків.

Плагін створює довільний тип записів для керування окремими розділами FAQ. У цьому аспекті плагін, як і раніше, покладається на інтерфейс класичного редактора замість системи блоків.

Flexible FAQs

Багато хто згоден зі мною в тому плані, що інтерфейс класичного редактора, коли він з’являється в плагінах, сильно відлякує. У записах FAQ немає області контенту. Дані зберігаються як мета-значення, тому редактор блоків тут виглядає зайвим. Хотілося б, щоб інтерфейс плагіна був повністю переведений у новий формат.

Додати новий FAQ просто. Плагін пропонує користувачам мета-поле для створення наборів запитань та відповідей (в інтерфейсі TinyMCE).

Також існує таксономія Group для категоризації записів у FAQ. Це знадобиться власникам інформаційних сайтів, яким потрібна суворіша організація секцій FAQ. У плагіні є шорткод [flexible-faqs], який користувачі класичного редактора можуть додавати у свої записи та на сторінки.

Плагін поставляється з трьома блоками для виведення записів, що розкриваються FAQ:

Кожен із блоків дозволяє користувачам задавати опублікований FAQ або групу FAQ. Потім вони можуть вибирати “тему”, яка піддається налаштуванню.

Flexible FAQs

Користувачам, швидше за все, потрібно коригувати тему для FAQ, оскільки стилі плагіна перевизначають базову стилізацію, задану в темі (особливо кольору).

Шляхом деяких коригувань я все ж таки зміг налаштувати висновок FAQ, що відповідає моїй темі.

Flexible FAQs

Навіть незважаючи на деякі мої причіпки, пов’язані з функціонуванням плагіна, він все одно працює в апдейті 0.5.10 на порядок краще, ніж у ранніх версіях.

Плагін повністю сумісний з ARIA і доступний. Я без проблем зміг взаємодіяти із FAQ з клавіатури.

При цьому плагін підійде не всім. Якщо на сайті використовується лише кілька секцій питань та відповідей, він буде надмірним. У такому разі краще скористатися іншим рішенням – FAQ Block. Він дозволяє створювати FAQ прямо на сторінці або в записі, але не має централізованої панелі керування створеними FAQ.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *