Wowmall: безкоштовна експериментальна блокова тема для WooCommerce

Днями була випущена тема Wowmall. Це друга на 100% блокова тема у каталозі WordPress, інтегрована з WooCommerce. Першою темою була Responsive FSE.

У темі є окрема сторінка привітання та повідомлень, що відображається в адмінці. Автор теми дає зрозуміти, що в даний час проект не призначений для використання у продакшні. Тема перебуває у експериментальному стані. Незрозуміло, хто насправді стоїть за проектом Wowmall. Пов’язаний обліковий запис у Twitter був припинений, а інші соціальні профілі позбавлені будь-якої інформації. Навіть на сайті Wowmall не наводиться жодних подробиць.

Не брешу: Wowmall навряд чи потрапить до списку моїх улюблених тем. Дизайн у неї надто перевантажений. Я волію щось полегшене, орієнтоване на контент, тому я не надто вписуюсь в основну аудиторію цієї теми.

У плані eCommerce ця тема набагато зручніша, ніж інші, з якими я працював, у ній задіяні практично всі фрагменти блокової системи. У темі є понад 30 блокових патернів. Шість із них – хедери, ще три – футери. Інші патерни призначені для загального використання в контенті, включаючи розділи CTA і hero-секції.

Wowmall WooCommerce

Тема йде із кількома довільними стилями блоків. Тут є і завдання кордонів певних блоків, і dark-стиль для Social Icon.

Більшість користувачів, ймовірно, захочуть отримати відповідь на питання, наскільки добре ця тема взаємодіє з WooCommerce. Судячи з того, що я спостерігав, Wowmall працює з WooCommerce точно так, як і будь-яка інша спеціалізована тема. Той самий зовнішній вигляд, стандартний дизайн, який має 90% тем, розроблених для цього плагіна. Можливо, бувають довільні палітри кольорів або прості стилістичні корективи. Але ви все одно розумієте, що це магазин WooCommerce.

Wowmall навряд чи підійде для чистих блоґів. Тема хороша в плані основ, але вона програє під час виведення довгого контенту. Фіксований розмір шрифту 18px, область вмісту змінної ширини (989 пікселів при повній ширині на моєму ноутбуці), а також сірий колір тексту суттєво ускладнюють читання об’ємних текстів.

Зауважу, що Wowmall не рекламується як тема для блогів. Вона орієнтована насамперед на інтернет-магазини.

Тема виділяється своїм набором блокових патернів. З їхньою допомогою можна створити унікальну вітрину товарів.

“Хлібні крихти” в темі зовсім не є такими. Це радше пародія на реальну навігацію. Якщо заглянути «під капот», то ми бачимо блок Navigation з посиланням на домашню сторінку, за якою йде заголовок поточного запису/сторінки. Можливо, творці теми залишать цей функціонал на відкуп розробникам плагінів.

Вже є пропозиція додати блок «хлібних крихт» до ядра WordPress.

Wowmall – це не закінчена і не готова до використання у продакшні тема WordPress. Цей проект знаходиться у розробці. Також ми очікуємо, що WooCommerce розширить підтримку блокової системи.

Приємно бачити, що прогрес йде, з’являються все нові й нові теми, які суттєво розширюють простір застосування блоків.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *