Призначено нову дату випуску WordPress 5.9 – 25 січня 2022 року

WordPresss 5.9

Минулого тижня керівники релізу WordPress 5.9 дійшли консенсусу щодо відстрочки виходу нової версії через порушення дедлайнів. Тепер бета 1 запланована на 30 листопада 2021 року. Наступні бета-версії вийдуть вже в грудні. Реліз-кандидат 1 запланований на 4 січня 2022 року, а офіційний реліз очікується 25 січня.

“Оскільки функції FSE (повного редагування сайту) взаємопов’язані, видалення деяких з них могло призвести до нестабільної роботи всього релізу”, – заявила головний технічний керівник 5.9 Тоня Морк.

Тоня розповіла, що команда розглядала можливість перенесення функцій FSE та теми Twenty Twenty-Two у реліз 6.0. Однак у результаті виявилося вигідніше поступитися дедлайном і випустити все за готовністю.

«Реліз 6.0 не вийшов би раніше квітня 2022 року – а це занадто довго для спільноти», – сказала Тоня. – «У результаті, коли фахівці вивчили список проблем, вони дійшли висновку, що функціонал вдасться випустити у релізі 5.9, але з переглянутим графіком».

Енн Маккарті, яка відповідає за тестування релізу, поділилася такою думкою: «Якби ми відклали все це до версії 6.0, то в результаті користувачі не змогли б протестувати нову тему Twenty-Two, що затримало б випуск блокових тем загалом; Користувачі не змогли б ознайомитися з редагуванням різних ділянок сайту».

Рішення зрушити терміни виходу WP 5.9 до січня 2022 року було зустрінуте з натхненням. Багато розробників висловили вдячність команді за граничну відкритість та прозорість. Обнадіює те, що керівники релізів діють на користь користувачів, не нав’язуючи їм щось недопрацьоване.

Якщо ви хочете отримати уявлення про нові функції, які з’являться у WordPress 5.9, перегляньте відео, опубліковане сьогодні командою розробників. Відео демонструє дивовижну гнучкість наступної теми за замовчуванням Twenty-Two. Також ви побачите, скільки всього цікавого можна зробити у WordPress, не переходячи до інших тем.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *