Плагін No Nonsense відключає непотрібні функції WordPress

Чим хороший WordPress, то це тим, що в ньому є сотні способів прибрати зайвий функціонал. Є десятки плагінів для відключення різноманітних параметрів, кожен із своїм унікальним набором опцій. No Nonsense – не виняток. Цей плагін дозволяє налаштовувати необхідний функціонал в WordPress.

Плагін був створений студією Room 34, що базується у Міннеаполісі. Це вже одинадцятий безкоштовний плагін команди, доступний у каталозі WordPress.org.

Мені сподобався No Nonsense тим, що він пропонує відключити функціонал, який я постійно забираю у всіх WP-установках – emoji, окремі віджети консолі, тулбар. У нещодавньому оновленні плагіна (версія 1.2) з’явилася можливість перманентного видалення Hello Dolly.

Відразу зроблю зауваження: плагін не відключає редактор блоків. Але він має можливість відключити редактор блокових віджетів.

Вийшов цей плагін у вівторок, а тому в нього поки що не так багато настанов. На мою думку, плагін є дуже зручним.

No Nonsense

Я протестував усі можливості та не виявив жодних проблем, а тому поставив йому 5 із 5. Хотілося б бачити в ньому більше опцій. Наприклад, можливість закрити/відкрити коментарі до записів.

No Nonsense включає можливість редиректу зареєстрованих користувачів на домашню сторінку, якщо вони намагаються переглянути що-небудь крім свого профілю в адмінці.

Плагін дозволяє приховати тулбар для користувачів без прав редагування, видалити логотип WordPress та прибрати вітальний текст.

Також плагін дозволяє відключити розсилку email із повідомленнями на кшталт «Ваш сайт оновлено до WordPress x.x.x». Якщо у вас досить багато сайтів, такі листи можуть сильно дратувати.

No Nonsense – хороша стартова точка для тих, хто бажає разом відключити всі набридливі налаштування в WP. Звичайно, поки що він охоплює далеко не все те, що мені потрібно, але навіть у такому вигляді він цілком задовольняє мене, прискорюючи розгортання WordPress-установок.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *