SQL мала найбільше вакансій в 2021 році

Мова програмування SQL стала найбільш затребуваною в 2021 році

Мова програмування SQL стала найбільш затребуваною в 2021 році. Такий рейтинг складався на основі аналітичних даних про розміщені вакансії. Так, компанія Emsi Burning Glass представила список із 25 технічних навичок, які роботодавці вважали найнеобхіднішими цього року.

Emsi Burning Glass збирає та аналізує мільйони оголошень про вакансії в США. За даними компанії, до п’ятірки найбільш затребуваних tech skills у 2021 році увійшли управління проектами, мова програмування SQL, розробка ПЗ, а також мови Java та Python.

SQL

Як повідомляє видання Dice Insights, першість серед мов програмування в такому рейтингу може бути віддана SQL тому, що ця мова застосовується для управління реляційними базами даних і є незамінною для багатьох компаній.

А тим, кому цікава кар’єра в галузі управління проектами, експерти радять починати з освоєння таких методів, як Agile, Scrum, Kanban та Waterfall. При цьому хороший проектний менеджер повинен мати і soft skills: щоб запустити проект, потрібно як приймати складні рішення в галузі технологій, так і домовлятися з різними зацікавленими сторонами проекту, включаючи керівників вищої ланки.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *