Bricksy: блокова тема для WordPress від Anariel Design

У каталозі тем WordPress.org з’явилася третя блокова тема Anariel Design – Bricksy. Ана Сегота (Ana Segota), співзасновник та самопроголошений «творчий локомотив» компанії, на даний момент стала практично гуру в області блочного дизайну тем. Цей проект – демонстрація її навичок.

Я протестував цю тему у вихідні, коли помітив, що вона стоїть у черзі на розгляд у каталозі WordPress.org. Незважаючи на кілька тривіальних проблем, вона швидко стала однією з моїх улюблених блокових тем.

Bricksy Anariel Design

Загалом мені сподобалися дві минулі блокові теми Anariel Design – Naledi та Clove. Однак я не бачив їхньої застосовності для себе в реальних проектах. Вони не відповідали моїм уподобанням за стилем. При цьому Bricksy – тема трохи іншого плану, тому я вирішив використати її для свого проекту.

Один із моїх улюблених елементів дизайну – курсивний логотип, який використовується у різних паттернах.

Мінус такого підходу – користувачам доведеться відтворювати логотип у Photoshop. Можливо, варто використовувати який-небудь шрифт замість зображення (наприклад, Google Fonts), що дозволить додавати свій текст у редакторі.

Тема Bricksy пропонує одні з найвишуканіших патернів, які я коли-небудь бачив. Усього їх 32. Bricksy вже претендує на звання моєї улюбленої теми за 2022 рік. Однак поки не поспішатимемо, адже попереду у нас ще цілих 12 місяців.

У темі є окремий макет для посилань на соцмережі. Виглядає він так:

Я міг би розглянути кожен з 32 патернів, але я обмежений у часі. Здебільшого вони пов’язані з розміткою. Якихось специфічних патернів для тієї чи іншої індустрії у темі немає. Їх можна використати на будь-яких сайтах. При цьому таблиці з цінами та розділ зі співробітниками мають сенс для малого бізнесу. Bricksy також підтримує WooCommerce.

Усі патерни чудово вписуються у загальний дизайн теми. Буває так, що теми включають десятки блокових патернів, але всі вони просто додають якийсь один непотрібний аспект (просто вставлені для кількості). Про Bricksy так не сказати.

Тема чудово підходить для довгого контенту. Але можна було зробити ще краще. Ширина вмісту в темі становить 720px, розмір шрифту – 18px. Через війну контент може бути трудночитаемым. Зручніше, коли область контенту менша на 80-120 пікселів, а розмір шрифту більше на пару пікселів.

Загалом, крім пари очевидних проблем тема Bricksy мені сподобалася. Вона отримала своє місце у моєму списку рекомендованих тем.

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *